Jump to content

Открытый Чемпионат Одесской Области по Ловле.Поплавочной Снастью 2018 . 26-27 Мая


Recommended Posts

РЫБАЦКИЙ РАЙ Открытый Чемпионат Одесской Области по Ловле Поплавочной Снастью 2018
Утверждаю
Президент Одесской Федерации
Рыболовного спорта
/_______________________/Сницерук С.П.

Положение о проведении Открытого Кубка Одесской области по ловле поплавочной снастью 2018г.
1.1. Змагання з спортивної ловлі риби літньою поплавковою вудкою проводяться з метою визначення кращих спортсменів та команд, підвищення майстерності спортсменів, підготовки їх для подальшої участі у змаганнях різного рівня, пропаганди и популяризації риболовного спорту та здорового способу життя.
1.2. В залежності від заліку результатів, змагання поділяються на особисто-командні та особисті. В особисто-командних змаганнях результати визначаються для кожного спортсмена і команди в цілому, в особистих змаганнях результати визначаються для кожного спортсмена.

1.3. У залежності від територіального охоплення та складу учасників, змагання (чемпіонати, кубки, першості) поділяються за такими рівнями:
- Міжнародні,
- Всеукраїнські;
- Обласні, м. Києва, Автономної республіки Крим, м. Севастополя;
- Міські, районні;
- В первинних колективах.

1.4. Офіційні змагання з риболовного спорту проводяться відповідно до календарних планів, затверджених в установленому порядку Мiнiстерством молоді та спорту України або його структурними підрозділами з питань фізичної культури і спорту Автономної республіки Крим, обласних, Київської и Севастопольської міських державних адміністрацій.

1.5. Склад команд на офіційніх всеукраїнськіх змаганнях (чемпіонати та кубки України) повинен бути 4 спортсмени;
Кількість спортсменів в команді у випадках всіх інших змагань визначається положенням про змагання.

1.6. Всеукраїнські змагання проводяться минимум в два тури. Пред першим туром обовязково проводіться тренування. Тренування обов'язкове для всіх команд у повному складі. На офіційному тренуванні повинні буті присутні представники суддівської колегії.
2 . ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ

2.1 . Положення про змагання

2.1.1. Організація, що проводити змагання:
- Вирішує всі питання матеріально - технічного забезпечення та комплектування суддівської колегії;
- Призначає мандатну комісію, головну суддівську колегію, забезпечує охорону змагань та медичне обслуговування;
- Забезпечує максимально рівні умови усім спортсменам;
- Забезпечує спортсменів стартовими номерами;
- Після закінчення змагань на запит представника команди видає команді або висилає поштою таблицю технічних результатів змагань.

2.1.2. Положення про змагання розробляється та затверджується організацією, яка проводить змагання. Положення не повинне суперечити цім правилам и чинним правилам аматорського и спортивного рибальства у внутрішніх водоймах України.

2.1.3 . Положення повинною містити такі розділи:
- Мета та завдання;
- Керівництво опис змаганні;
- Термін та місце проведення змагань;
- Учасники змагання;
- Визначення результатів;
- Нагородження переможців;
- Витрати;
- Зразки заявок.

2.1.4. Положення повинне бути надіслане учасникам змагань або розміщено на офіційному сайті Федерації риболовного спорту України (далі - ФРСУ) в терміни:
- Змагання в первинних колективах та районні змагання - не пізніше, чим за 2 тижні до початку;
- Чемпіонат міста та області - не пізніш, чим за 1 місяць до початку;
- Всеукраїнські та Міжнародні змагання - не пізніше чим за 2 місяці до початку.

2.1.5. Зміни та доповнення до положення про змагання вносяться організаторами змагань, про що сповіщаються учасники змагань.

2.2 . Заявка на участь у Змаганні

2.2.1 . Учасники подають заявки організаторам змагань в термін, визначений у положенні. Заявка повинна вміщувати таку інформацію про учасників:
- Прізвище та ім`я (повністю);
- Рік народження ;
- Спортивний pозpяд;
- Віза лікаря про допуск до змагань.

2.2.2. У заявці вказуються прізвище та ім`я тpенеpа та/або представника, капітана команди, а також запасного учасника. Заявка підписується керівником організації що відправляє команду та засвідчується печаткою.

2.2.3. Не пізніше чим за 1 годину до жеребкування представник команди повинен подати кінцеву заявку зі складом команди.

2.4. Суддівська колегія.

2.4.1. До складу суддівської колегії входять зональні судді з розрахунку один суддя на одну зону змагань, головний секретар і головний суддя. Залежно від масштабу змагань склад суддівської колегії може бути збільшений. Головний секретар може виконувати функції одного з зональних суддів.

2.4.2. Головний суддя керує проведенням змагань, несе відповідальність за додержанням учасниками діючих правил та положення про змагання, розподіляє обов'язки серед судів.

2.4.3 . Головний суддя повинен проводити засідання суддівської колегії до початку змагань, за підсумками минулого дня та для погодження матеріалів загально результату, а також в інших випадках, які потребують колегіального рішення. Засідання головної суддівської колегії за підсумками та загальними результатами дня проводяться спільно з представниками команд.

2.4.4. Головний суддя зобов'язаний :
- Перед змаганнями провести нараду та інструктаж суддів;
- Припинити або відкласти проведення змагань, якщо виникли умови, які загрожують безпеці учасників;
- Розглянути допущені учасниками порушення правил змагань та протести, що надходять, та разом з головною суддівською колегією прийняти рішення;
- Після закінчення змагань, в термін до 10 днів, здати звіт та протоколи до організації, що проводить змагання.

2.4.5. Головний суддя має право:
- Перенести початок змагань при необхідності;
- Відмінити або тимчасово призупинити змагання через несприятливі погодні умови;
- Проводити переміщення суддів у ході змагань; 
- Усунути від суддівства суддю, який зробив грубу помилку або не справився з виконання своїх обов'язків;
- Відмінити рішення судді, якщо воно помилкове.
- У випадках форс-мажорних обставин головний суддя разом з організаторами можуть вносити тимчасові корективи в данні правила, але тільки після попередження всі учасників змагань.

2.4.6. Головний секретар приймає заявки на участь у змаганні, проводить жеребкування та несе відповідальність за оформлення всієї суддівської документації.

2.4.7. Старший суддя в зоні перевіряє учасників змагання відповідно до протоколу зони, відповідає за перебігом змагань у зоні, не допускає присутності сторонніх осіб у зоні лову. Після закінчення туру старший суддя інформує головоногу суддю про всі порушення правил змагань, допущених спортсменами та зроблені їм попередження.

2.4.8 . Старший суддя в зоні бере участь у зважуванні улову спортсменів своєї зони.

2.4.9. Судді - контролери працюють під керівництвом старших судів зони. Контролюють дотримання правил та положення про змагання закріплених за ними спортсменами. Про Порушення попереджують спортсмена та повідомляють старшому судді зони.

2.4.10. Судді - контролери беруть участь у зважуванні улову спортсменів на місці або приймають улов у спортсмена, здають його старшому судді зони та беруть участь у зважуванні й визначенні результатів у зоні.

2.5.4. Організатори змагань спільно з суддівською колегією змагань зобов'язані позначити кордон зон на місці проведення етапу - вздовж берегової лінії протягом усіх секторів, на відстані не менше 10м від берегової лінії, а також розбити і позначити зони по кількості спортсменів в команді (A, B, C, D) і сектора по килькості (1, 2, 3 і т.д.). Табличка (надпис або позначка) з назвою зони та номером сектора повина знаходитись по центру цього сектору (А1, А2, … С1, С2 і т.д.).

2.5.5. Ширина секторів встановлюється організаторами змагань в залежность від умов берегової лінії і повинна бути не менше 10 -ти, але не більше 20 -ти метрів.

2.5.6. При проведенні змагань на великих і малих річках, каналах зона А, сектор № 1 завжди повинен розташовуватися нижче за течією, на стоячих водоймах (озерах, ставках) сектор № 1 повинен розташовуватися зліва при вигляді з берега на водойму. Позначення зон (A , B , C , D) і нумерація секторів повинні проводитися відповідно зліва направо.

2.5.7. Організатори та суддівська колегія зобов'язані забезпечити розміщення глядачів за межами зон, щоб вони не заважали спортсменам при підготовці до лову і під час лову. У період підготовки та проведення туру змагань в сектор до спортсмена має право заходити тільки тренер, вказану у заявці даної Команди. Відповідальність за безпеку снастей та устаткування від їх випадкового пошкодження іншими особами несе сам спортсмен.

2.5.8. Категорично забороняється розміщувати рибалок на відстані менше 50 метрів від будь-яких електронесущіх споруд (лінії електропередач, трансформатори, високовольтних ліній і т.д.).

2.6. Жеребкування

2.6.1. Жеребкування має закінчитися не пізніше, ніж за 30 хвилин до команди «Вхід в зони».

3.1 . СПОРТСМЕНИ

3.1.1. До участі у Змаганні будь - яких рівнів допускаються спортсмени, які внесені до заявки, мають дозвіл лікаря та відповідають вимогам, які визначені в положенні про змагання.

3.1.2. Запасний спортсмен, зазначеній у заявці, може замінити основного за заявою представника (Капітана) команди до початку жеребкування кожного туру. Знятий із змагань спортсмен запасним спортсменом не заміняється.

3.1.3. Спортсмен на змаганні зобов'язаний мати стартовий номер, документи, що його засвідчують, а також документи, які підтверджують його спортивну кваліфікацію.

3.1.4. Учасник зобов'язаний знати та додержуватись цих правил, положення про змагання, під час змагання не шуміти та не заважати іншим учасникам, своєчасно з'явитися на старт та фініш.

3.2 . Представники, капітани та тренери

3.2.1. Представник повинен знати та додержуватись цих правил та положення про змагання .

3.2.2. Представник, будучи керівником команди, відповідає за організацію, поводження та дисципліну членів своєї команди.

3.2.3. Представник зобов'язаний бути присутнім на засіданнях суддівської колегії, де розглядаються питання, пов'язанні з його командою, має право брати участь у жеребкуванні та бути присутнім при зважуванні уловів.

3.2.4. Представник подає письмову заяву про зміни в команді, а також протести з приводу проведення змагань та суддівства.

3.2.5. Представники та тренери команд, що порушують вимоги правил змагань та положення про змагання, рішенням головної суддівської колегії попереджаються або відстороняються від участі в змаганні.

3.2.6. При відсутності тренера (представника) їх обов'язки виконує капітан команди.

4 . Підготовка обладнання

4.1. Кожному спортсмену надається не менше 120 хвилин на підготовку. З моменту прибуття на місце проведення змагань спортсмени повинні скласти свої снасті та обладнання на краю своїх секторів, але до сигналу «Вхід в зони» не мають права заходити в ці сектори (це також стосується осіб, що допомагають при транспортуванні речей). Підготовка снастей та обладнання поряд сектора до сигналу «Вхід в зони» забороняється. З дозволу головного судді спортсмену дозволяється зайти в свій сектор, до сигналу «Вхід в зони», виключно для чищення його від зайвої рослинності та сміття.

4.2. Обладнання може бути передано спортсмену після сигналу «Перевірка прикорми» і до сигналу «Прикормка» через зонального суддю. Після сигналу «Прикормка» забороняється передавати спортсмену будь - яке обладнання за винятком елементів вудилищ взамін зламаних, але тільки за посередництва судді. З дозволу судді та під його контролем спортсмен може сам вийти з сектора за запасною частиною вудилища. Зональний суддя може прийти на допомогу в разі заклинювання штекера.

4.3. Заборонено використовувати ехолоти, а так само інші електронні способи виявлення риби або проміру глибини.

5 . Вимоги, що пред'являються до снастей і обладнання

5.1. Садок повинен мати мінімальний діаметр 40 см (кругла форма) або мінімальну діагональ 40 см (прямокутна форма) і мінімальну довжину 2 м; під час проведення змагань він повинен бути максимально занурений у воду. Використання інших засобів для зберігання улову забороняється. Спортсмени повинні мати свої власні садки.

5.2. Снасть для лову риби в обов'язковому порядку повинна мати поплавець. Перевантаження поплавця забороняється (вага оснастки, розташований нижче поплавця, не повинен перевищувати вантажопідйомності поплавця), о крім випадків виміру глибини.

5.3. Довжина вудилищ обмежена 13 метрами. Обмежень за типом застосовуваних вудилищ немає. На вудилище дозволяється використовувати котушку.

5.4. Дозволяється застосовувати лише прості одинарні гачки. Риба зараховується у всіх випадках зловлена на гачок, навіть якщо вона підсічена не за рот. Якщо виловлена риба зірвалась з гачка та впала на землю (платформу, спортсмена, стіл і т.д.) та не доторкнулась води, цю рибу спортсмен може підняти і її йому зараховують.

5.5 . Під час змагань спортсменам дозволяється користуватися платформами, розміри яких не перевищують 1 метра по довжині і ширині. Платформи, ящики, стільці і т.д., на яких розміщується спортсмен, повинні розташовуватися в одну лінію поза води, а в разі необхідності і з дозволу суддівської колегії - частково у воді. Поруч з місцем розміщення спортсмена в одну лінію з основною платформою можуть бути встановлені додаткові платформи, столи, призначені виключно для допоміжного устаткування і пристосувань. Під час туру спортсмен може відсунути платформу тільки назад (у бік від води). У разі значного падіння рівня води платформу вперед можна посунути тільки за рішенням суддівської бригади.

6. Підготовка прикормки

6.1. Після контролю прикормки спортсмену забороняється приймати ззовні насадку і прикормку.

6.2. До сигналу «Вхід в зони» спортсмен або третя особа може займатися підготовкою прикормки, але тільки поза сектора.

6.3. Спортсмену дозволяється застосовувати прикормку і насадку природного походження. Насадка і прикормка можуть бути пофарбовані та про питані пахучими речовинами. Заборонено використовувати в прикормці і в якості насадки живу або мертву рибу, ікру, мурашині яйця, а також насадку, яка містить рибопродукти. Забороняється використання пеллетс, бойлів, гранул як на насадку так і в прикормці.

6.4. Одним спортсменом на один тур допускається використання :
- не більше 20 літрів готової прикормочной суміші (включаючи ароматизатори, грунти, пісок, гравій, глину, рослинні добавки, як то горох, кукурудза, пшениця, конопля і т.п. і інші нетоксичні для фауни добавки) в зволоженому стані, а також з компонентами, використовуваними для розбивки мотиля;
- не більше 2,5 літрів тваринної складової, використовуваної для прикормлювання або насадки, з яких мотиля - не більше 1 літра , в тому числі великого мотиля не більше 0.5 літра.

6.5. Контроль кількості прикормки і тваринної складової має бути розпочатий не пізніше ніж 45 ( сорок п'ять ) хвилин після входу в зону і завершений не пізніше, ніж за 30 (тридцять) хвилин до команди "Прикормка". Спортсмен не має права використовувати прикормку і тваринну складову, що не пред'являлась суддям для контролю.

6.6. Всю прикормку, тваринну складову прикормки і насадку необхідно пред'являти суддівської колегії. Тваринну складову в мірних банках. Прикормка вимірюється суддівським відром, яке вибрано, як еталон вимірювання.

6.7. Як виняток із загального правила, не включається до загального контрольованого обсягу прикормки і живого корму:

- Мале (до 100г) кількість великого мотиля , призначене для насадки, обсяг якого контролюється суддями візуально,

- Клей для мотиля та опариша

6.8. Після перевірки прикормки суддями, спортсмену забороняється просіювання (за допомогою сіта, решета, рибальського підсака) і перемішування за допомогою міксера або дрилі прикормки. Також заборонено зволоження перевіреної прикормки будь - яким способом до сигналу «Старт». Обприскування з пульверизатора допускається тільки після сигналу до початку лову. До даного сигналу зволожувати можна тільки опариш, якщо необхідно його склеювати перед прикормлюванням.

6.9. По закінченні обов'язкового тренування і першого туру забороняється викидати у водойму залишки прикормки, забороняється виливати у водойму воду, використану спортсменом в технічних цілях.

7. Права та обов'язки спортсменів

7.1. Спортсмени зобов'язані дотримуватися правил любительського і спортивного рибальства, що стосуються охоронюваних видів риб. У разі вилову риби, раків що відносяться до видів, включених до Червоної книги України, така риба повинна бути негайно випущена в рибальські угіддя в живому вигляді і до зважування не допускається. Ці відомості повинні бути повідомлені на зборах представників команд, які, в свою чергу, зобов'язані проінформувати спортсменів своїх команд.

7.2. Під час підготовки та лову спортсмени не мають права одержувати ніякої сторонньої допомоги, в тому числі і від тренера команди окрім медичної допомоги. Тренер має право давати спортсмену тільки усні рекомендації та вказівки.

7.3. Спортсмени зобов'язані з повагою ставиться до суддів змагань, слідувати їх вказівками і виконувати розпорядження.

7.4. У разі незгоди з діями суддів спортсмен має право подати протест у встановленому порядку.

7.5. Категорично забороняється вживання алкоголь спортсменами під час проведення змагань.

7.6. Куріння на змаганнях обмежена. Заборонено палити в місцях збору учасників, під час реєстрації, жеребкування та при побудові . Після сигналу «вхід в зони», спортсмени можуть курити лише у спеціально відведених місцях, при виході спортсмена з сектора з дозволу судді. Судді зобов'язані стежити за тим, щоб інші учасники змагань, а також глядачі, не палили в безпосередній близькості від секторів спортсменів.

8.3. Забороняється навмисне багріння риби, навмисне збивання риби з гачка і її грубе зривання, що викликає травмування.

8.4 . Забороняється лов:
- на донку (донкою вважається лов з грузилом на дні більше 10% від загальної маси огрузки);
- з спливаючим поплавком або з вільно плаваючою підводною частиною оснастки;
- на блешню, штучні мушки та інші штучні приманки;
- більш ніж на один гачок;
- на штучні насадки і наживки (штучний мотиль, силіконові кульки і т.д.);
- пеллец, бойки, гранули

8.5. Спортсмени мають право підготувати будь - яку кількість вудок. Забороняється ловити на більш, ніж одну вудку одночасно. Над водою може знаходитись тільки одне вудлище. Підсакою може користуватися тільки сам спортсмен.

8.6. Спортсмени можуть використовувати виділений їм сектор за своїм розсудом. Заборонено входити в сектор сусіда. Засоби лову можуть перетинати кордон сектора і перебувати над сусіднім сектором тільки при згоді на це спортсмена відповідного сусіднього сектора.

8.7. У своєму секторі спортсмени повинні пересуватися спокійно і без зайвого шуму.

8.8. Учаснику дозволяється залишати свій сектор після команди «Перевірка прикормки» і до проведення зважування тільки з дозволу зонального судді.

8.9 . Забороняється кидати прикормку в сектор сусіда.

8.10. Фотографи та оператори мають право входити в сектор спортсмена тільки з дозволу самого спортсмена та зонального судді.

8.11. Риба, що вийшла при виведенні в сусідній сектор, приймається до заліку. Якщо вудилище або оснастка з рибою при цьому зачепило вудилище або оснастку спортсмена, який перебуває у відповідній сусідньому секторі, то риба повинна бути негайно випущена у водойму.

8.12. Для входу в сектор рибалка повинен дочекатися першого сигналу «Вхід в сектор». Після нього спортсмен має право увійти в свій сектор і розпочати підготовку до лову ( вимірювати глибину в місці лову, розмотувати оснастки, готувати прикормку і т.д.)

8.13. За другим сигналом «Перевірка прикормки» спортсмени повинні пред'явити (виставити прикормку і живі компоненти в мірній тарі на лінію сектора) суддям підготовлену прикормку та наживку на перевірку.

8.14. По третьому сигналом «Прикормка» спортсмени можуть починати прикормлювання великою кількістю прикормки. На це дається 10 хвилин. Кулі, призначені для такого прикормлювання, повинні готуватися спортсменами тільки після проходження контролю підгодовування і можуть бути зліплені двома руками без використання будь-яких пристосувань.

8.15. По четвертому сигналом «Початок лову» спортсмени можуть почати лов риби.

8.16. Трівалість офіційніх всеукраїнськіх змагань (чемпіонаті та кубки України) становіть 3 тури трівалістю по 4 години кожний;
Трівалість та кількість турів у випадку всіх інших змагань визначається положенням про змагання.

8.17. Після четвертого сигналу «Початок лову» спортсмени зобов'язані розбити не використані за 10 хвилин кулі прикормки. Подальше догодовування в процесі лову дозволяється з використанням прикормки в такій кількості, яку можна стиснути в кулаці однієї руки без використання якого б то не було упору (відра, підставки тощо). Тільки для прикормлювання склеєним опаришем дозволяється виготовляти грудку двома руками.

8.18. Прикормлювання дозволяється здійснювати лише за допомогою однієї руки, прикормлювальної чашки або портативної рогатки, яку можна тримати обома руками. Прикормка має бути сформована і закинута без яких-небудь пакувальних пристосувань або матеріалів (чохли, годівниці, біорозчинні оболонки і т.д.). У процесі догодовування за допомогою штекера з чашкою всі інші снасті повинні знаходитися на березі (матчі, болонки, махи , штекера). Обсяг прикормлювальної чашки не повинен перевищувати 250мл.

8.19. П'ятий сигнал «5 хвилин до фінішу» попереджає спортсменів, що до закінчення лову залишилося 5 хвилин.

8.20. Шостий сигнал "Фініш" сповіщає про закінчення лову. В якості улову зараховується вся риба, поміщена в садок до цього сигналу, а також риба, яка перебуває на гачку і витягнута з води (спортсмен зобов'язаний зняти її з гачка і помістити в садок відразу після сигналу). Після даного сигналу не допускається продовжувати лов риби або продовжувати виведення риби шляхом повторного опускання її у воду.

8.21. Спортсмен повинен вжити всіх необхідних заходів, щоб риба, поміщена в садок, зберігалася живию до приходу суддів, які проводять зважування.

8.22. Залишаючи сектор лову, спортсмен зобов'язаний прибрати з нього сміття. Спортсмен не має права кидати сміття у воду під час змагання і підготовки до нього.

8.23. Оголошення результатів та нагородження переможців повинно відбуватися не пізніше ніж за одну годину після завершення зважування, якщо іншого не передбачено положенням.

12 . Дії під час грози

12.1. Якщо гроза починається до або під час підготовки до лову. Жоден учасник не повинен знаходитися в своєму секторі, а також готувати свої снасті. Спеціальним сигналом подається команда покинути свої місця або призупинити підготовку. Якщо атмосферні умови дозволяють продовжити тур в рамках розпорядку дня, проведення туру може бути відновлено, або скорочено по тривалості. Якщо атмосферні умови не поліпшуються або розпорядок дня не дозволяє продовжити проведення туру, в цих випадках результати туру анулюються.

12.2. Якщо гроза починається під час лову. У цьому випадку за рішенням головного судді проводиться негайна зупинка змагань подачею спеціального сигналу. Спортсмени повинні покинути свої сектори і переміститися в укриття. Якщо дозволяють атмосферні умови, змагання можуть бути поновлені, при цьому спочатку подається сигнал, що дозволяє спортсменам зайняти місця в своїх секторах, після чого через 5 хвилин подається сигнал до продовження лову. Тривалість змагань може бути скорочена, якщо розпорядок дня не дозволяє продовжити його до повної запланованої тривалості туру.

12.3. Результати туру вважаються дійсними, якщо його тривалість склала не менше 2 годин, інакше результати туру анулюються.

Место проведения РЫБАЦКИЙ РАЙ. Открытый Чемпионат Одесской Области по ловле поплавочной снастью 2018. 26-28.05.2018 .Одесская область с.Баробой р.Баробойка.
13.Награждение победителей .
Спортсмены, занявшие 1,2 и 3 места, награждаются медалями и грамотами,ценные призы от официального спонсора РЫБАЦКИЙ РАЙ. 
Организационный взнос:250гривен.
СПОНСОРОМ СОРЕВНОВАНИЙ ВЫСТУПАЕТ :МАГАЗИН РЫБАЦКИЙ РАЙ , КОМПАНИЯ G-STREAM,FISH-DREAM.

14. Расходы.
- наградная атрибутика.
- аренда водоема. 
15. Заявка.
ПредварительныеOdessa fishing sport club
Одесский рыболовный спортивный клуб,http://odessafishingsport.com.ua/forum/viewtopic.php

Одесский клуб рыболовов .

16. Программа проведения соревнований.
Соревнования проводятся в личном зачете.
Первый тур:
26.05.2018
7.00-7.30 Регистрация участников.
7.30-8.00 Жеребьёвка.
8.00-10.00 Вход в зоны и подготовка рабочих мест.
9.50 Сигнал кормить.
10.00 Старт соревнований.
13.55 Первый сигнал(пять минут)
14.00 Второй сигнал- Финиш.
Второй тур:
27.05.2018
7.30-8.00 Жеребьёвка.
8.00-10.00 Вход в зоны и подготовка рабочих мест.
.9.50 Сигнал кормить.
10.00 Старт соревнований.
13.55 Первый сигнал(пять минут)
14.00 Второй сигнал - Финиш.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Вот и прошел Чемпионат Одесской области по ловле поплавочной снастью. После моего участия в прошлогоднем Кубке Одесской области, получив массу положительных эмоций, решил продолжить осваивать новый для себя вид ловли.
Так как основное мое время занимает ловля на фидер, тяжело выкроить время для освоения новых способов ловли. Но мне крайне сложно удержаться и теперь мой взор с завидным постоянством падает на поплавочные и даже спиннинговые снасти в кладовке.
Конечно многие из нас начинали свой рыболовный путь именно с поплавочной ловили, но сравнить камышовую удочку с гусиным пером лежавшую на чердаке в деревне у бабушки и современное маховое удилище крайне сложно.
Если вспомнить то время, искренние яркие впечатления от простых и уже минувших вещей может в этом и кроется желание увидеть поклевку именно на поплавочную снасть… Копание червей, выдергивания пера из задницы гуся, опрокинутую банку красной краски уже давно ушедшего в мир иной дедушки. Может тот искренний восторг от ужения мелких карасиков на немудреную снасть уже и недостижим, но все же хочется попытаться хоть как-то его ощутить.
Все же возвращаясь к теме минувшего события, для тренировки не нашлось времени, да и откровенно говоря с прошлогоднего Кубка все никак не удавалось выехать с махалками порыбачить. К первому туру прибыл с другом лишь с прошлогодними монтажами и предположениями какую рыбу и на что ловить.
33862777_2015493352112617_76820331762643
Ну тут все созвучно с фидерными турнирами. Жеребьевка, замес корма, подготовка животины, перенос скарба в сектор, подготовка и ожидания сумасшедшего клева. Вообще всегда стараюсь себя настраивать до тура на очень хороших исход, а в ходе тура, иногда даже осознавая лидерство, корю себя и требую ловить лучше, из разряда «сейчас или никогда». Ну вот давай, еще одну, ну рыбуля, ну давай, потом отпущу. Именно такие я бы даже выразился «странные мысли» обычно витают у меня в голове 1f642.png:) .
33778931_2015492665446019_62868760659188
Сектор мне выпал в середине зоны, не придал этому никакого внимания, ни хорошо ни плохо. После обильного закорма начал ловлю 6-метровым удилищем, ссылаясь на высказывания товарищей нашедших время для тренировки. Спустя 18 минут после старта с 2 уклейками в улове понял, что нужно что-то менять и решил прощупать рыбу на более близкой дистанции. Вооружившись 4-метровой махалкой и поплавком 1.25г. с первого заброса получил поклевку мелкой густерки, а следом и пары плотвичек. Понял, что рыба стоит ближе и закормив ближнюю дистанцию продолжил орудовать легкой снастью.
33865954_2015490162112936_18396875354464
Периодически докармливал точку и работал по краям, так как мелкую рыбку явно кто-то сгонял с кормового стола. В целом когда плотвичка и густерка переставали клевать, долавливал уклейку и кормил, после клев возобновлялся и спустя какое-то время история повторялась.
Первый тур закончился для меня первым местом среди всех участников. Оставалось лишь повторить свой результат во второй день.
33869824_2015492405446045_88963530336638
Связав с вечера новые монтажи ждал в предвкушении старта второго тура, сектор вновь выпал в середине зоны. Сразу решил закормить точку под 4-метровое удилище, основываясь на опыте вчерашнего дня. Только рыба решила, что все будет по другому… Как я ни старался, все никак не удавалось ловить рыбу стабильно.
33942020_2015493178779301_34112205787685
Приходилось выковыривать уклейку надеясь на подход плотвы. Перепробовав все маховые удилища и смещаясь по сектору в трех длинах, не нашел рыбы. Не спасала ни смена глубины, ни закорм новых дистанций. Первые 3 часа я лишь с трудом выковыривал уклейку. Так же толстолоб и окунь не давали мне возможности поставить плотву на точку, но и дистанции без закорма молчали. Но лишь мелкого представителя второго вида удалось изловить, а трижды «лобастый» сходил с крючка после не продолжительной и мощной борьбы. Лишь за 55 минут до финиша мелкая плотвичка стала на точку и мне удалось наковырять ее только на 4 место по итогу второго дня. Сложным для меня оказался второй тур, наблюдая за соседями в поле зрения понимал, что проигрываю, но и улучшить положение не удавалось. Так в очень смешанных чувствах и завершился финишным гудком нервный для меня тур.
По итогу 2 туров я занял 2-е место в личном зачете. Результатом доволен! И радует тот факт, что до первого не дотянул лишь 1 балл. Будем надеться, что моя правильная прогрессия с занятым 3-м местом прошлом году и 2-м в этом приведут меня к золоту в следующем турнире!
33943495_2015492852112667_69075042990943
Радует, что золото завоевал мой друг Мельник Антон, так же являясь новичком в поплавочной ловле. Теперь будем составлять конкуренцию на последующих турнирах нашим опытным товарищам по интересам.
Хочу выразить благодарность организатору турнира Осиному Вове за его вложенные в это сложное дело усилия!
Спасибо всем участникам за хорошую компанию и честную борьбу!
Так же благодарю за поддержку наших спонсоров!
Огромная благодарность генеральному спонсору турнира магазину «Рыбацкий Рай» и лично Стефогло Петру Антоновичу!
33944428_2015493882112564_66652519429832
Компанию “Gstream” за подарки для всех участников турнира и победителей!
 
33866575_2015494018779217_38080786793601
Компанию “Fish Dream” и лично Сницерука Сергея Петровича за корм для победителей!
34030207_2015494078779211_55427097084286
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...