Jump to content

meidan

Пользователи
  • Posts

    25
  • Joined

  • Last visited

Posts posted by meidan

  1. 31 минуту назад, vasekribak сказал:

    И в чем соль интересного ?

    ну например в том, что я не знал где его купить, в этой теме указан рынок южный. Так же тут в теме нет информации о его объемах и ценах. Новичок, как я, зайдёт в тему, увидит, узнает. Если интересно. Ну что бы 10 раз не спрашивать одно и то-же.

    • Upvote 7
  2. нашёл на просторах

    http://revolutionua.com/268/

     

    Орендар не має права забороняти любительське рибальство на водоймі

    У зв’язку з численними зверненнями любителів-рибалок з питань де і як дозволено ловити рибу в Україні, через те, що в останні роки спостерігаються деякі непорозуміння з цього приводу між рибалками-любителям та орендарями окремих водойм, роз’яснюємо, що з питань використання водойм в Україні діє Koнституція України ст. 47 Водного кодексу України та постанова Кабінету Міністрів України № 1042/93.

    У відповідності до цих законодавчих актів водні ресурси є об’єктами права власності українського народу, а права власника здійснюють органи державної влади та місцевого самоврядування в межах, визначених Конституцією та законами України.Зокрема ст. 47 Водного кодексу України визначає, що загальне водокористування здійснюється громадянами України для задоволення їх потреб безкоштовно, без закріплення водних об’єктів за окремими особами та без надання відповідних дозволів. У статті перелічені деякі основні потреби громадян, до яких входять купання, плавання на човнах, водопій тварин, любительське і спортивне рибальство.

    Пункт 5 постанови визначає, що до любительського і спортивного рибальства належать способи ловлі риби без застосування обладнання для промислового вилову риби (сітки, неводи, ятері та ін.), а також обладнання, що заборонене для використання при ловлі риби в Україні як таке, що наносить шкоду популяції риби, екології водних об’єктів, завдає поранень (електроприлади для ловлі, прилади, що створюють ударні навантаження, та хімічні сполуки, що призводять до тимчасової недієздатності риби та негативно впливають на інші види водних організмів). До дозволених належать вудочки, донні вудочки, закиди та вудочки для лову плавом, спінінги та ін.

    Разом з тим, постановою з метою більш ефективного використання водойм в Україні для збільшення запасів риби дозволяється оренда окремих водойм за рішеннями районних органів державної влади. При цьому встановлено, що оренда здійснюється тільки в межах законодавства України та виключно для розведення, відгодівлі і послідуючого вилову та реалізації тільки окремих видів риб, які виробляють рибозаводи в Україні. Для штучних водойм такими видами риб в Україні встановлені короп, товстолоб та білий амур. При цьому постановою визначається порядок і правила господарювання орендарями, зокрема щодо питань документальної звітності та відповідальності в разі нанесення шкоди.

    Постановою не допускається будь-яка діяльність по будівництву на берегах різних причалів, будинків, складів, знищення очеретів у заплавах, додаткове підвищення чи пониження рівня води, встановлення сіток і т. ін.

    Для здійснення контролю за використанням водойм за призначенням орендарі зобов’язуються вести відповідну документацію і фінансову звітність (кількість і види закупленого молодняка, кількість і терміни використання придбаних комбікормів, графіки годівлі риби, в т. ч. і в спеціальних тимчасових садках для молоді, книги обліку і графіки перевірок стану води, насичення води киснем, затверджений план вилову риби для реалізації). При цьому особливо наголошується, що орендар не має права вилову аборигенних видів риб у водоймі, а така риба підлягає після сортування виловленого обов’язковому поверненню до водойми, про що складається акт за участю представників державного органу влади, органу місцевого самоврядування. Нагадуємо, що до аборигенних видів риб належать всі види, що розмножуються у водоймі природним шляхом (карась, плотва, окунь, щука, плоскирка і ін.).

    Орендар не має права забороняти любительське рибальство на водоймі. Категорично заборонено встановлювати та стягувати плату з рибалок-любителів, оскільки такі дії кваліфікуються чинним законодавством як здирництво і переслідуються законом в рамках Карного кодексу України

    При цьому орендар має право попередити і контролювати, щоб виловлені види риб, які розводяться, були повернуті до водойми. При цьому до уваги може братися лише та риба, що відповідає середньоваговим показникам конкретного виду, що перебуває на відгодівлі. В якості прикладу: якщо виловлений короп має аналогічну вагу з усіма іншими, його слід вважати таким, що перебуває на відгодівлі, але якщо його вага різниться з тими, що відгодовуються, на кілограм чи дуже суттєво, то такий короп вважається перебуваючим у водоймі до моменту оренди і не може бути предметом спору стосовно власності орендаря.

    Якщо в період рибалки виникають суперечки, то вони вирішуються у відповідності до законодавства, при тому виклики до водойми працівників чергової частини міліції покладаються на орендаря, а рибалка призупиняється тільки після складання протоколу про порушення вимог чинного законодавства однією із сторін, якщо таке здійснено риболовом-любителем. У разі необхідності суперечки вирішуються на загальних підставах у суді.

    Автор: Головне управління Державного комітету України по водному господарству

     

  3. вроде этого не было в теме, но посмотрел с удовольствием

    и еще одно поучительно видео, НО СЛАБОНЕРВНЫМ НЕ СМОТРЕТЬ, как вытаскивать крючки, несколько вариантов НА ПРИМЕРЕ, в прямом смысле!

    повторяю, СЛАБОНЕРВНЫМ И ВПЕЧАТЛИТЕЛЬНЫМ НЕ СМОТРЕТЬ!

    и в догонку, купил я такую штуку

    доволен как слон, на крючек по 10-15 секунд уходит, узел годный, ~70-80% нагрузки держит

    это только выглядит сложно, на самом деле третий крючек уже автоматически леску заводил. проверял от 0,15 до 0,4 лески на крючках от 15(по нашему 3,5) до 4(по нашему 8)

  4. не рекламирую, просто советую посмотреть тут

    http://www.dealextreme.com/c/headlamps-906?page=1&pagesize=52&pagesort=relevence

    брал несколько разных фонарей на страйкбол - работают уже не первый год.

    у них же можно покупать и "самострой" то есть запчасти к фонарям, от кнопок и светодиодов до отражателей с линзами.

    доставка бесплатная 1-3 недели, забирать на почте по уведомлению, из минусов - надо иметь пластик. из плюсов - есть много людей, кто с магазина этого доставляет.(сразу уточню - я этим НЕ занимаюсь и НЕ планирую) поискать таких людей можете на одесском форуме.

    там кроме фонарей много другого полезного и не очень инвентаря :)

    перед покупкой рекомендую почитать отзывы о товаре, там почти всегда есть фотографии и видео в этих отзывах от покупателей.

    в магазине 206 половина товара аналогичная - но с совершенно другой ценой :)

    к примеру у меня один из любимых фонарей - это один СД двойная линза с фокусировкой, нехило освещает облака, светит чуть хуже ксеноновой фары, и взят был за 11$ а аккума хватает на 12 часов. в К206 он-же был за 40$ а на радике была подделка на него за 15$

  5. по теме, за все время моей рыбалки, не мной, но папой или друзьями:

    на днестре были выловлены рачницы 2 штуки(оторванные), сачок, удилище бамбуковое (оставлено как память :) ) сеть "телевизор", ещё какая-то сеть, сгнивший подсак и прогнивший складной стульчик.

    на днепре - сапог(в котором обитал рак :)), носовой платок(очень был похож :)) сломанный спиннинг с прогнившей катушкой, закидушка смотанная на кусок текстолита :)

    кстати в одной из рачниц были раки, и мы ей на той рыбалке ещё попользовались, а уезжая оставили на берегу.

    оффтопик:

    Она больше похоже на зеленушкуnoname11.jpg

    вот она выловленная, на солнце она ещё красивее, чем на картинке.

    были когда в Ялте - ловили с причала рыбу, попросил знакомый для коллекции в океанариум, так вот ловил я её. называется не "зеленуха". зеленухой её ошибочно назвали.

    зеленуха, выловленная, и сейчас мирно живет в океанариуме :) а название этой красавицы уточню - отпишу.

    кстати интересный факт, почти все рыбки и другие симбионты, кого поймал, пережили поездку из ялты в Симферополь и в Одессу на поезде(конечно с компрессором на батарейках) а эта рыба "засыпала" буквально через 2-3 минуты, выловили их тогда почти десяток, но ни одна не выжила :( на её мясо кстати и поклевок не было, чего не скажешь о мясе бычка, собачки (как бычек, только с рожками, тоже есть в океанариуме) и той самой зеленухи, на их мясо и ловил.

    что это за рыба я не помню, её определили и назвали мне латынь и народное, но к сожалению я с латынью не дружу, а народное просто забыл.

    post-8627-0-13458400-1303680202_thumb.jp

×
×
  • Create New...