Jump to content

OSARVI

Супермодераторы
 • Posts

  731
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

OSARVI last won the day on December 11 2021

OSARVI had the most liked content!

4 Followers

Информация

 • Любимый вид ловли
  Feeders sport
 • Место проживания
  Великодолинское
 • Дата рождения
  29.06.66

Контакты

 • Сайт
  http://feedersriv.com.ua/

Recent Profile Visitors

5,473 profile views

OSARVI's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post Rare

Recent Badges

2.3k

Reputation

 1. Поздравляю с Днем рождения самого позитивного человека которого я знаю! Много теплых воспоминаний связаны с тобой, ты много сделал для воссоединения рыбацких душ , все мероприятия проводимые тобой, останутся в памяти на всегда! От души хочу пожелать тебе такой же отдачи, теплоты, понимания, здоровья. благополучия и достатка во всем, самых надежных и искренних друзей, которые всегда придут на помощь! Будь счастлив Алексей Васильевич!!!
 2. Олег поздравляю с Днем рождения! Успехов во всем, благополучия и достатка!
 3. Анатолий Вячеславович поздравляю с Днем рождения! Желаю крепкой удочки, продуктивных поездок, всегда прекрасной рыбной погоды и завидных уловов.
 4. З 15 ЛЮТОГО ПО 30 КВІТНЯ ДІЄ ЗАБОРОНА НА ВИЛОВ КАМБАЛИ (ГЛОСИ) У ЗВ’ЯЗКУ З ЇЇ НЕРЕСТОМ У період з 15 лютого по 30 квітня 2020 року встановлюється заборона на промисловий та любительський вилов камбали (глоси). Заборона діє у Шаболатському (Будацькому) лимані, ділянці Сухого лиману, в межах Овідіопольського району та у передгирловому просторі р. Дунай (від Старостамбульського гирла до Білгородського каналу включно і на 10 км у глиб Чорного моря). Вилов зупинено у зв’язку з початком масового нересту камбали (глоси). З відповідним наказом Управління Держрибагентства у Одеській області можна ознайомитись за посиланням. Нагадуємо, що вилов камбали (глоси) під час нерестової заборони є порушенням рибоохоронного законодавства за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Крім того, за одну незаконно виловлену особину цього виду риб нараховуються збитки у розмірі 850 грн. Управління Держрибагентства у Одеській області закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених норм. Якщо ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства: (098) 798-47-93. Довідкова інформація: Глоса – один з двох видів річкових камбал. Інші назви: річкова камбала балтійська та річкова камбала чорноморська. Має овальну форму та очі з правої сторони. Лівоокі трапляються дуже рідко. Зазвичай 25-30 см довжиною, іноді сягають до 50-60 см. Статева зрілість наступає на третьому році життя. Нерест камбали відбувається в холодну пору року – з лютого по квітень, на глибині 25-40 метрів. Випущена ікра, перед метаморфозом, опускається на дно водойми. Мальки, які вилупилися з ікринок, протягом декількох місяців залишаються біля поверхні, де харчуються дрібними планктонними організмами.
 5. Саныч с Днем рождения поздравляю! Желаю всех благ и удовольствий жизни!!!
 6. Санька с Днем рождения поздравляю! Желаю всего позитивного, чего душа желает! Больших трофеев и натянутых лесок!!!
 7. З першого листопада забороняється промисловий, любительський та спортивний вилов риби у зимувальних ямах Одеської області. Заборона триватиме до кінця березня 2020 року. Межі зимувальних ям встановлені на річках Дунай, Дністер та Турунчук, а також Хаджибейському лимані згідно наказу Управління Держрибагентства в Одеській області. Нагадаємо, що риболовля в заборонений період дозволена за межами зимувальних ям. При цьому лов риби дозволяється зимовими вудочками із блешнею вертикального блешніння з гачком, не більше №10, мормишкою, наживною і живцевою снастями. Загальна кількість гачків на водоймах загального користування не повинна перевищувати п’ять на рибалку, а на водоймах, де впроваджено платне рибальство – не більше десяти на одну особу. На порушників правил рибальства очікує штраф від 34 до 680 грн. Крім штрафу за незаконний вилов нараховуються збитки за кожну виловлену рибину, наприклад: судака – 510 грн, сома — 425 грн, форелі — 340 грн, щуки — 340 грн, сазана (коропа) — 306 грн, білого амура — 255 грн, товстолобика — 255 грн, білизни (жереха) — 255 грн, рибця звичайного — 255 грн, ляща — 170 грн, лина — 119 грн, плітки — 85 грн, краснопірки — 68 грн, підуста — 34 грн, плоскирки — 34 грн, карася – 17 грн тощо. Одеський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером телефону «гарячої лінії» Управління Державного агентства рибного господарства у Одеській області: (098) 798-47-93. Докладніше за посиланням https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1_s3IPoOdkcZevSxBfJv-KzVF_eKEaDrc&hl=ru&ll=46.42943086777811%2C30.2416980186066&z=14&fbclid=IwAR1SgAXtTbrdyHaZu7zOVlNyUAmfw-KPvoWzECxMtNntzNouB1sv2YgkKlY
 8. KKK

  Светлана, добрый день. Вы можете мне написать мой пароль? На работе все работает, но я его не помню. Хочу зайти с домашнего. Спасибо.

  1. OSARVI

   OSARVI

   Доброго времени Владимир! Мы не видим ваш пароль, можем только изменить!

×
×
 • Create New...