OSARVI

Супермодераторы
 • Content count

  665
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,856 Excellent

4 Followers

About OSARVI

 • Rank
  Бывалый
 • Birthday 06/29/1966

Информация

 • Любимый вид ловли
  спортивный
 • Место проживания
  Великодолинское
 • Дата рождения
  29.06.66

Контакты

 • Сайт
  http://flymod.net/

Recent Profile Visitors

2,616 profile views
 1. 14.09.2019 - 15.09.2019 Фидерный тандем - марафон, "Кубок Южного Буга 2019"
 2. ЗА ТИЖДЕНЬ РОБОТИ ЗАФІКСОВАНО 70 ПОРУШЕНЬ У період з 10 по 16 січня інспектори Одеського рибоохоронного патруля викрили 70 порушень рибоохоронного законодавства. Зокрема, зафіксовано 33 порушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП, 19 - за ч. 4 ст. 85 КУпАП, 13 – за ст. 88-1 КУпАП, два правопорушення за ст. 188-5 КУпАП та ще два – за ст. 85-1 КУпАП. Крім цього, складено один акт виявлення та вилучення безхазяйного майна. У ході рибоохоронної роботи інспекторами вилучено 145 кг водних біоресурсів, з яких 126 кг - за незаконне придбання чи збут. Також вилучено 38 од. заборонених знарядь лову, з яких 11 – за актами безхазяйного майна. Загальна сума збитків, нанесених рибному господарству, становить 4 879 грн. Для прикладу, 12 січня на одному із ринків м. Одеса виявлено громадянку, яка збувала 14 кг креветки. Документів, що посвідчують законність придбання риби вона надати не змогла. На тому самому місці зафіксовано аналогічний випадок. Порушниця реалізовувала 15 кг карася без відповідних документів. Водні біоресурси вилучено. На зазначених осіб складені протоколи за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Того самого дня на оз. Ялпуг, у районі с. Озерне рибпатрульними спільно з громадськістю викрито чоловіка, який знаходився у прибережній зоні з забороненими знаряддями лову – сітками. Завдяки оперативності патрульних риби він добути не встиг. Складено адміністративний протокол за ч.3 ст.85 КУпАП. 15 січня при проведенні рибоохоронного рейду на одному з ринків м. Одеса виявлено чоловіка, який здійснював продаж заборонених колючих знарядь лову типу «драч», в кількості 5 одиниць. Того самого дня на вул. Іцхака Рабіна патрульними задокументовано аналогічне порушення. Громадянин збував 10 од. колючих знарядь лову. Виявлені заборонені знаряддя лову вилучено. На порушників складено протоколи за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП. Матеріали усіх справ незабаром будуть направлені до суду. Одеський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановленого природоохоронного законодавства. Якщо Ви помітили порушення - прохання терміново повідомляти за номерами цілодобової телефонної «гарячої лінії» відомства: (098) 798-47-93. Довідкова інформація: Нагадуємо, сітки – заборонені для використання під час здійснення любительського рибальства. Любительський лов риби взимку дозволяється зимовими вудками із блешнею вертикального блешніння з гачком не більше №10, мормишкою, наживною і живцевою снастями. Загальна кількість гачків на водоймах загального користування не повинна перевищувати п’ять одиниць на особу.
 3. Александр поздравляю с Днём рождения! Желаю крупных и трофейных экземпляров, чудесной погоды и отличного настроения, пусть каждая рыбалка будет удачной и доставляет только удовольствие, достатка, счастья и везенья.
 4. ЗА 2018 РІК НА ГАРЯЧУ ЛІНІЮ ОДЕСЬКОГО РИБООХОРОННОГО ПАТРУЛЯ НАДІЙШЛО МАЙЖЕ 60 ЗВЕРНЕНЬ В Управлінні Держрибагентства у Одеській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (098) 798-47-93. Так, протягом 2018 року до відомства надійшло 59 звернень. 80% звернень стосувались повідомлень про порушення рибоохоронного законодавства. Інші 20% належать зверненням громадян, які потребували консультації щодо Правил любительського і спортивного рибальства. Особливо активно громадськість реагувала у період нерестової заборони, повідомляючи про незаконний вилов або продаж водних біоресурсів. Це значно допомагає у роботі державним інспекторам. В результаті зафіксованих звернень патрульні склали дев’ять адміністративних протоколів. Повідомляємо, у режимі консультування громадян та фіксації звернень щодо ймовірних порушень природоохоронного законодавства «гаряча лінія» Одеського рибоохоронного патруля працює цілодобово! У разі виявлення порушення – прохання терміново повідомляти за вказаним номером телефону. Довідкова інформація: Нагадаємо, реєстрація звернень громадян на «гарячу лінію» має свою, встановлену законодавством, процедуру. Зокрема, відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» сказано, що у зверненні ОБОВ΄ЯЗКОВО має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання тощо. Відповідно, якщо ви не надаєте таку інформацію – немає змоги зафіксувати ваше звернення. Детальніше зі складовими ефективного реагування на звернення можна ознайомитись за посиланням
 5. Саша поздравляю! Исполнения самых заветных желаний!!!
 6. Наденька, с Днём рождения тебя дорогая! Не думай, сколько свечей на торте - оставайся такой же энергичной, красивой и молодой навсегда. Пусть тебе сопутствует удача, и успех не заставит долго ждать. Будь счастлива!!!
 7. Поздравляю! Желаю счастливых и радостных дней, наполненных светом и любовью близких!
 8. Геннадий поздравляю. Исполнения самых заветных желаний!
 9. Друзья, хочу пожелать вам в наступающем году здоровья, счастья, радости и просто неприлично больших доходов! Пусть в 2019 году все будет новым, и только друзья остаются старыми, верными, добрыми и горячо любимыми! И пусть в новогоднюю ночь сбывается всё задуманное, даже самое невероятное и казалось бы несбыточное. Пусть каждый поймает свой долгожданный трофей и свою золотую рыбку, а она исполнит три заветных желания! И пусть следующий год обязательно будет счастливым! С Новым Годом моя Рыбацкая семья!!! Еще сегодня у нас 30-ть именинников! Ребята всех Вас с также поздравляем с Днем Рождения!!!
 10. Спасибо Дядя Витя и тебя с Наступающим! Мне нужна SD4059, а её в Р. Раю нет в наличии к сожалению.
 11. Коля поздравляю! Больших возможностей для исполнения желаний!
 12. Доброго! Да еще в продаже! Звоните!