аква

Пользователи
 • Content count

  198
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

507 Excellent

About аква

 • Rank
  Участник

Информация

 • Любимый вид ловли
  поплавок

Recent Profile Visitors

1,667 profile views
 1. Нету там и аренды берега. Может быть закреплены за обществом, как охотничьи угодья , но в Украине вся практически земля закреплена за обществами охотниками, но везде свободный доступ для граждан, так в охотничьи угодья входит государственная земля и земля закрепленная за гражданами. А у охотников ни какой аренды земли нет, поэтому они не платят за аренду земли. Поэтому у Вас нет документов на аренду земли.
 2. На сегодняшний день ни один участок на реке Днестр и Турунчук не в аренде, те любительские участки которые раньше были закреплены за УООРом и т.д. их уже нет.
 3. Во всех малых речках запрет из 1 апреля, а на реках Днестр, Турунчук, Дунай, Южный Буг лиманах и озерах запрет с 15 апреля.
 4. Запрет и разрешенные участки. наказ 294 запрет (2).pdf
 5. Приказ №115 от 29.04.2016г. управление Запчеррыбвод и есть документ, так согласно статьи 4.4 правил любительского рыболовства в нерестовый период органы рыбоохраны могут выделять участки под любительский лов рыбы.
 6. Приказом №115 от 29.04.2016г. управление Запчеррыбвод выделили участки где можно ловить рыбу удочкой с одним крючком из 1 мая, все те же участки, которые были в 2015 году. Про встановлення умов любительського рибальства на ділянках водойм Одеської області, визначених для організації любительського та спортивного рибальства в період державної заборони у 2016 роціНа підставі:- ст. 10, 26 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» від 08.07.2011 № 3677-VI;- ст. 13, 27 Закону України „Про тваринний світ” від 13.12.2001 № 2894-ІІІ,- пунктів 3, 14 постанови Кабінету Міністрів України від 18.07.1998 № 1126 „Про затвердження Порядку здійснення любительського та спортивного рибальства”,- пп. 4.1, 4.4., 4.6., 5.3 Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 15.02.1999 № 19 та зареєстрованого Міністерством юстиції України від 28.04.1999 за № 269/3562,п. 4 Положення про Західно-Чорноморське басейнове управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства, затвердженого наказом Державного агентства рибного господарства України від 19.04.2012 № 212, враховуючи науково-біологічні обґрунтування ОдЦ ПівденНІРО,НАКАЗУЮ:Дозволити у період державної заборони – з 1 травня 2016 року та до закінчення встановлених термінів державної заборони - любительський вилов риби у порядку загального використання водних біоресурсів (на безоплатній основі) на наступних ділянках:- р. Турунчук: від порома с. Троїцьке - 2 км вниз за течією (ділянка № 19);- від с. Яськи - 2 км вниз за течією (ділянка № 20);- р. Дністер ділянка №46;- р. Турунчук ділянка № 47;- від забороненої зони Маякського мосту уверх по течії до місця впадіння р. Турунчук у р. Дністер;- Дністровському лимані - м. Б-Дністровський (ділянка № 40).- ділянка обмежена існуючими дамбами ЕКЗ північної частини Шаболатського лиману.- с. Камишівка по 1000 м в обидва боки від млина і на 150 м углиб водойми, площею 30 га;Вилов здійснюється на безоплатній основі.Норма вилову на 1 особу за одну добу перебування на водоймі (ділянці) – згідно ст. 4.6 Правил любительського та спортивного рибальства .Дозволити застосування любительських знарядь вилову згідно до діючих Правил любительського і спортивного рибальства - однією поплавковою або донною вудками із одним гачком і спінінгом з берега на 1 особу.Керівникам територіальних відділів рибоохорони в період державної нерестової заборони:посилити контроль за дотриманням вимог діючих Правил любительського та спортивного рибальства та умов, наведених в цьому наказі;оприлюднити в засобах масової інформації перелік ділянок та умови здійснення любительського рибальства в період державної заборони.Загальний контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. Герасыменко С.И
 7. А зачем Вы тогда пишите р.Днестр?
 8. До 15.04. из берега 40 гр,. лодка 60 гр

 9. 096-640-777-2 Кефалевое.

 10. < Я использую на рыбалке балонское 6 м удилище Tica Expert, неплохое удилище приятно с ним работать, но вот у 2-х удилищах накрылось 4 колено, подогнали запасное колено, но оно оказалось слабенькое и на первой рыбалке после ремонта переломилось, поэтому ищу немножко прочнее удилище, Flagman Expert очень похоже по характеристикам с Tica Expert, но какое качество удилища очень интересно?
 11. Наказ № 146 рибоохорони -дозволити на удочку. наказ №146.pdf
 12. РЕЖИМ РИБАЛЬСТВА в басейні Чорного моря у 2015 році4) спеціалізований лов азово-чорноморських кефалей ставними неводами та неспеціалізований промисел ставними неводами інших мігруючих видів риб у каналах, що з'єднують море з лиманами (Тилігульським, Будакським (Шаболатським) та іншими), озерами (крім озера Донузлав), і в каналах, що з’єднують Дністровський та Будакський (Шаболатський) лимани, тільки у постійних місцях, визначених органами рибоохорони на підставі наукових обґрунтувань. 25) спеціалізований промисел кошільними і кільцевими неводами піленгаса, чорноморської хамси та атерини у Тилигульському лимані - протягом усього року; Запрет в Тилигульском лимане будет из 1 мая на вылов бычка, остальную рыбу можно ловить, прочитайте сообщение 846.
 13. Режим рыболовства разрабатывается на основе закона "Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону біоресурсів", сюда входит и любительское рыболовство. У меня нет желания, а главное времени рыться бумагах, то что много принято решений и не все внесены изменения, то это факт и то что любители стоят на втором месте вот Вам свежий пример: Согласно Режима рыболовства на 2015 год, прошел регистрацию в министерстве юстиции Украины от 15 января 2015 г. за №38/26483, указано что Сухой лиман есть часть Черного моря, значить промысел вести в Сухом лимане можно, так как сейчас на море запрета нет, а согласно правил любительских на Сухом лимане запрет. И как быть юридически? Если начальник рыбоохраны подумал за любителей, то основании Режима рыболовства мог внести запрет на Сухом лимане не по срокам, а по видовому составу, как на море, а так ждите изменений, как в море погоды. И что любители нанесли бы такой непоправимый вред Сухому лиману?
 14. Режим рыбальства утверждается ежегодно руководителем повыше, а точнее министром аграрной политики Украины. Режим рибальства в басейні Чорного моря у 2015 році від 30.12.2014 № 509.html
 15. В запретный период запрещен лов рыбы, но согласно правил рыболовства органы рыбоохраны могут разрешить в нерестовый период лов рыбы в определенных местах одной удочкой. В 2014 году разрешили лов одной удочкой из 1 мая, согласно приказа рыбоохраны был перечень таких участков.